Подія року — Битва Міст 2019 в Києві
Переможці 2 Hours Design Battle зійшлися в епічній битві за звання The Best Design Fighter
Найгарячіший
зимовий баттл
14 грудня у Києві ми зібрали переможців баттлів із Вінниці, Рівного, Харкова, Дніпра, Одеси та Києва, щоб з'ясувати яке місто малює найсоковитіші та бездоганні концепти сайтів за короткий проміжок часу.
10
Дизайнерів
з усієї України
2
Години на створення
концепту
1
Завдання
на всіх
Подія року
14 грудня, Київ
Ексклюзивні гості
на Битві Міст
Засновник та креативний директор Digital Design Days & Award. Починаючи з 2016 року DDD збирає спікерів з таких топових компаній як Google, Uber чи Spotify які діляться своїми повсякденними практиками в роботі. Award Winning Senior Art Director and Visual Designer.
Проєкти Філіппо були нагороджені багатьма національними та міжнародними нагородами в області дизайну, включаючи Cannes Lion, Awwwards, The FWA, The Webby Awards, Communication Arts, IxDA, D&AD Awards, Red Dot, CSS Design Awards, IDEA, SXSW Interactive.
Наш найголовніший і бажаний гість — Filippo Spiezia.
Oscar Pérez – засновник всесвітньо відомого сайту конкурса Awwwards.
Оскар приїде тільки на день баттлу. У вас буде єдина можливість познайомитися з засновником геніальної платформи 14 грудня на Битві Міст.
Напевно, найтаємніший та непублічний гість світу, бо ніхто й досі не знає хто саме заснував Awwwards, але ви тепер знаєте.
Awwwards став для української спільноти дизайнерів сильним мотиватором працювати краще, створювати неймовірні сайти й розповідати цікаві історії. Багато хто вже має в запасі заповітний Site Of The Day, а хтось лише тільки мріє створювати такі сайти.
Арена
дизайнерів
Наймасштабніше дизайнерське шоу цього року відбулось у найкреативнішому просторі Києва — у Fedoriv Hub. Тут проводять серйозні лекції, запускають масштабні проєкти й влаштовують відривні вечірки. Тут було стільки креативних людей, скільки ви не бачили за все своє життя. І саме тут вирішиться доля десятьох дизайнерів саме 14 грудня. Було гаряче, цікаво та незабутньо!
Кращі із кращих
Марія
Доманська
Ольга
Ратінова
Харків, Artjocker
Олексій
Чепалига
Одеса, Freelancer
Сергiй
Пантілєєв
Харків, STD Agency
Ден
Колосков
Дніпро, Tubik Studio
Сергiй
Федоров
Дмитро
Дiнцен
Кирило
Жаркий
Вінниця, Zharkiy Production
Марко
Іванник
Київ, Allset
Богдан
Бровій
Київ, Rademade
Володимир
Смірнов
Креативні топи України. Вони вміють відрізняти кращі роботи від просто хороших.
Співзасновник Spiilka, емодзі-гуру та арт-директор. Володимир знає як створювати якісні та повноцінні продукти, які захоплюють не тільки користувачів, але й дизайн-спільноту. Приєднається як експерт на Битві Міст, щоб допомогти нам обрати дизайнера країни.
Віктор
Шкурба
Засновник digital креативної агенції ISD Group. Бронзовий Каннський лев (Cannes Lions), номінація The Webby Awards, Red Dot Award — і це ще не всі величні нагороди, за які відповідальний Віктор. Ще він стане нашим експертом на Битві Міст та буде розбирати на кісточки всі роботи файтерів.
Максим
Ширко
Засновник дизайн студії The 23 Design. Знає все про якісний та вражаючий веб. Запеклий шанувальник Тільди, та один з найкращих вчителів по дизайну. Буде критикувати жорстоко, без «сюсі» і навіть без «пусі».
Anze
Jereb
Регіональний виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & Central Asia. Частий гість міжнародних фестивалів в якості члена журі. Може за 5 хвилин розібрати кожен піксель вашого макету і пояснити чому це класно або чому це відстій.
Експерти битви
Баттл тепер щось типу Оскара для дизайнерів, так? Тоді мені буде дуже приємно вибрати переможця.
Вибрати найкращого дизайнера буде важко, якщо я не буду в списку. Але ми щось придумаємо.
Дизайнерів у нас багато. Гарних менше. Тих, хто заслуговує звання The Best Design Fighter одиниці.
Креатив — одна з найсильніших сторін вашого дизайну. Без нього ваш дизайн нудний і нікому не потрібний.
Giorgi
Avaliani
Екс-креативний директор в Leavingstone (Грузія), засновник Holy Motors. Георгій може бути надзвичайно епатажним, тому не лякайтеся, якщо побачите його на битві у костюмі хінкалі або в рожевому національному вбранні. Запустив багацько проєктів, за які отримав ще більше нагород, тому може з першого погляду оцінити ідею.
Make ChaCha Great Again! First — we pick The Best Design Fighter. Second — we make the ChaCha-party!
Катерина
Амірханова
Креативний директор міжнародної технологічної компанії PMLAB. В сфері креативу працює з 2001 року і за цей час працювала в багатьох міжнародних агенціях, таких як McCann Erickson, Grey, TBWA, Saatchi & Saatchi, Mullen Lowe Adventa, Havas. Потужний досвід Катерини допоможе їй брати переможця баттлу без вагань.
Драйв! Драйв! І мабуть, ще раз драйв!
Спікер на події —
Валентин Панюта
Валентин Панюта — керуючий партнер і бренд-лідер Fedoriv Agency. C 2014 року керував відділом розвитку та інновацій в FEDORIV. А останні три роки очолює проєктну команду агентства, на рахунку якої роботи для багатьох топових українських брендів (ROZETKA, CONCERT.UA, Дія, Bodo, Koblevo та ін.).
«Як продавати дизайн за всі гроші світу». Валентин детально розкаже про бюджети проєктів, та чому іноді вони виглядають фантастичними.
Вони допомогли нам організувати битву міст в Києві
Друзі битви
Дивись що ми проготувоали для тебе у 2020 році
Зв'язатись з нами
Є питання? Напишіть нам, це просто
Слідкуйте за нами в соцмережах
© Vintage Web Production. 2019